Monitorowanie i zarządzanie flotą pojazdów

Poprawa rentowności i wykorzystania środków transportu dzięki śledzeniu w czasie rzeczywistym oraz zarządzaniu przyczepami, kontenerami, generatorami i innymi elementami floty.

Zobacz lokalizację środków transportu w czasie rzeczywistym

Monitoruj swoją flotę, gdy pojazdy są w drodze i poza nią. Dzięki funkcji śledzenia GPS znajdziesz i odzyskasz zagubiony sprzęt. Solidna konstrukcja i długa żywotność baterii jest przystosowana do pracy na zewnątrz i w trudnych warunkach atmosferycznych. Urządzenia mają również możliwość ładowania się energią słoneczną.

Naucz się jak wykorzystać Twoją flotę

Skorzystaj z głębszego wglądu w to, jak wykorzystywane jest twój sprzęt. Raport na temat rzeczywistego wykorzystania aktywów, czasu pauzy, czasu poruszania się w określonej strefie oraz czasu wejścia i wyjścia z niej. Dzięki integracji z systemem Geotab możesz śledzić tendencje w zakresie wykorzystania zasobów i ich lokalizacji bezpośrednio z serwisu MyGeotab.

Monitorowanie stanu floty

W prosty sposób zdalnie monitoruj stan i status swojej floty. Skonfiguruj natychmiastowe alarmy wjazdu i wyjazdu z danej strefy. zmianie temperatury i oświetlenia, uderzeniu i innych zmianach.

Zwiększ wydajność floty dzięki jej śledzeniu

Wiedz, gdzie znajduje się Twój sprzęt, kiedy go potrzebujesz i ogranicz czas poświęcony na jego szukanie. Śledzenie zasobów za pomocą GPS jest idealne dla szerokiej gamy sprzętu i flot w każdej branży:
  • logistyka i transport
  • budownictwo
  • żywność i środki farmaceutyczne
  • architektura krajobrazu
  • ropa naftowa, gaz ziemny i górnictwo
  • przedsiębiorstwa użyteczności publicznej
  • policja i służby ratunkowe

Obniż koszty utrzymania dzięki dynamicznemu śledzeniu

Czy nie za dużo wydajesz na konserwację sprzętu? Dowiedz się, jak można wykorzystać dynamiczne śledzenie zasobów, aby wybrać najlepszy czas na konserwację sprzetu i zmniejszyć ogólne koszty floty.

Narzędzia GPS do śledzenia sprzętu dostępne są w sklepie internetowym Geotab

Łatwe śledzenie przyczep, kontenerów, generatorów i innych mobilnych urządzeń. Rozwiązania obejmują zasilanie bateriami, energią słoneczną i adaptery bluetooth.

Gotowy, aby rozpocząć śledzenie swoich zasobów?

Pozwól nam pokazać, jak proste jest korzystanie z naszego internetowego oprogramowania do śledzenia zasobów do zarządzania zasobami floty.