O Geotab

Łączenie telematyki z firmami i zwiększanie bezpieczeństwa na drogach dla wszystkich.

Światowy lider obsługi urządzeń w systemie IoT

Geotab zwiększa bezpieczeństwo, łącząc samochody użytkowe z internetem i zapewniając analityczne rozwiązania, które pomagają klientom lepiej zarządzać ich flotą. Otwarta platforma i portal zakupowy Geotab umożliwiają zarówno małym, jak i dużym firmom automatyzację operacji poprzez integrację danych pojazdu z innymi zasobami danych.

Urządzenie IoT znajdujące się w pojeździe daje dodatkowe funkcje poprzez dodatki IOX czyli wysyłanie i odbieranie informacji telemetrycznych. Przetwarzając miliardy punktów danych dziennie, Geotab wykorzystuje analizę danych i uczenie się maszyn (systemów uczących się), aby pomóc klientom poprawić wydajność, zoptymalizować flotę poprzez zmniejszenie zużycia paliwa i zwiększenie bezpieczeństwa kierowców.

Od założenia w 2000 r. Firma Geotab przekształciła się z małej rodzinnej firmy w światowego lidera w dziedzinie rozwiązań do zarządzania flotą i śledzenia pojazdów.

Jesteśmy obecnie jednym z największych zespołów telematycznych na świecie i jako pierwsi przekroczyliśmy dwa miliony połączonych pojazdów zbudowanych na jednej, otwartej platformie cyfrowej.

Wspieranie rozwoju biznesu z wykorzystaniem bogatego doświadczenia

Osiągnij nowy poziom kontroli dzięki unikalnej otwartej platformie Geotab do zarządzania flotą.
Integracja jest łatwa dzięki Geotab Software Development Kit (SDK) i interfejsom API.

Znajdź niestandardowe rozwiązania w sklepie internetowym Geotab, takie jak kamery samochodowe, śledzenie temperatury w czasie rzeczywistym i monitorowanie ciśnienia w oponach, a także innowacyjne aplikacje mobilne, integracje z innymi firmami, usługi biznesowe i wiele innych. Dzięki temu, że codziennie przetwarzane są miliardy punktów danych, Geotab dostarcza kluczowych informacji biznesowych, które pomagają firmom zwiększyć produktywność i wydajność i poprawić bezpieczeństwo kierowców.

bezpieczeństwo geotab polska

Po pierwsze bezpieczeństwo

Firma Geotab posiada wyspecjalizowany zespół ds. bezpieczeństwa, który nieustannie analizuje, rozwija i udoskonala nasze mechanizmy i procesy w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa i prywatności dla naszych klientów i partnerów. Geotab jest pierwszą firmą telematyczną, która uzyskała walidację FIPS 140-2 dla modułu kryptograficznego w urządzeniu śledzącym pojazdy Geotab GO.

Integralność produktów

Geotab jest właścicielem wszystkich adresów IP dla sprzętu i firmware’u urządzeń oraz dla oprogramowania, które obsługuje serwer i narzędzia skierowane do klienta. Oznacza to, że Geotab może szybko dodawać funkcje w celu zaspokojenia pojawiających się potrzeb klientów i możliwości rynkowych, w przeciwieństwie do firm, które powierzają zarządzanie i rozwój osobom z zewnątrz.
integralność geotab polska

Nasz zespół zarządzający

Geotab zbudowano w oparciu o zasadę zaufania, ciągłego uczenia się i pracy zespołowej. Angażujemy się w rozwój technologii, wzmacnianie pozycji przedsiębiorstw i zwiększanie bezpieczeństwa na drogach

Rozszerzanie możliwości dzięki otwartej platformie

SDK geotab polska

Zestaw programistyczny (SDK)

Serce naszych rozwiązań otwartej platformy wynika z naszego łatwo dostępnego zestawu SDK. Zapewniamy potężne zestawy narzędzi dla programistów chcących zautomatyzować zadania i budować rozwiązania innych firm do integracji z MyGeotab.
marketplace geotab polska

Marketplace

Odkryj cały ekosystem technologii, taki jak kamery samochodowe, śledzenie temperatury w czasie rzeczywistym i monitorowanie ciśnienia w oponach, a także innowacyjne aplikacje do wysyłania i zapewniania zgodności, usług biznesowych i innych.

Partnerzy platformy

Geotab jest agnostykiem dla urządzeń i oprogramowania, witając społeczność telematyczną i biznesową w celu skontaktowania się z nami w celu znalezienia rozwiązań danych, które spełniają potrzeby klientów.

Gotowy, aby rozpocząć śledzenie swoich zasobów?

Pozwól nam pokazać, jak proste jest korzystanie z naszego internetowego oprogramowania do śledzenia zasobów do zarządzania zasobami floty.