Obsługa elektryczna: Wsparcie MyGeotab EV

Monitoruj wydajność swoich pojazdów elektrycznych (EV) i hybrydowych pojazdów elektrycznych typu plug-in (PHEV) poprzez MyGeotab.

Raport dotyczący zużycia paliwa i energii elektrycznej

Sprawdzaj zużycie paliwa i energii elektrycznej w pojazdach. Raport pomaga odpowiedzieć na pytanie, jaki jest średni zasięg elektryczny i osiągi pojazdów elektrycznych floty w porównaniu z pojazdami spalinowymi. Niniejszy raport dostarcza informacji na temat wykorzystania akumulatorów – w szczególności, czy są one maksymalnie wykorzystane oraz określa, czy którykolwiek z pojazdów hybrydowych pracuje wyłącznie na paliwie.

Raport ładowania

Pełna historia ładowania pojazdów EV / PHEV pokazuje, kiedy i gdzie ładowane są pojazdy, czas ładowania w określonej lokalizacji oraz w jakim stopniu zostało naładowane. Dzięki temu raportowi uzyskasz dokładniejsze informacje o aktualnym stanie naładowania procentowego pojazdów.

Funkcjonalność mapy

Zawiera dane w czasie rzeczywistym dotyczące procentowego poziomu naładowania akumulatora i stanu ładowania. Procentowy poziom naładowania akumulatora w czasie rzeczywistym pomaga określić, które pojazdy EV / PHEV w Twojej flocie są najbardziej (lub najmniej) naładowane, dzięki czemu możesz wysłać najbliższy pojazd z wystarczającym poziomem naładowania akumulatora, aby wykonać zadanie. Status ładowania w czasie rzeczywistym zapewnia podgląd, które pojazdy są ładowane w danym momencie.

Niestandardowe powiadomienia dla pojazdów elektrycznych

  • Otrzymuj powiadomienia, gdy bateria pojazdu osiągnie poziom krytyczny podczas jazdy i musi zostać naładowana
  • ustal kolejność ładowania baterii w pojazdach z najniższym jej poziomem
  • wprowadź zasadę „czasu bez ładowania” by wyeliminować ładowanie w godzinach szczytu
  • jeśli pojazd będzie ładowany w tym czasie, powiadomienie może zostać wysłane do kierownika floty

Telematyczna lista kontrolna RFP dla obsługi pojazdów elektrycznych: Czego floty powinny oczekiwać od swojego dostawcy usług telematycznych

Zachęcamy do zapoznania się z listą kontrolną RFP poświęconą telematyce, która zawiera wskazówki dotyczące wyboru dostawcy telematyki przyjaznego dla pojazdów elektrycznych.

Farmdrop: dostarczanie towarów w przejrzysty i etyczny sposób.

Dowiedz się więcej o korzyściach płynących z wykorzystania telematyki do monitorowania wydajności pojazdów elektrycznych.

Gotowy zelektryfikować swoją flotę?

Pozwól nam pokazać, jak proste jest korzystanie z naszego oprogramowania internetowego i urządzeń do śledzenia i zarządzania flotą pojazdów EV i PHEV.