Urządzenie i oprogramowanie do śledzenia pracy kierowcy

Nasz rozbudowany pakiet narzędzi do śledzenia i szkolenia kierowców pomaga śledzić i oceniać wydajność pracy kierowców.

Dlaczego śledzenie kierowców?

Agresywna jazda może powodować marnowanie paliwa i niepotrzebne zużywanie się pojazdu. Ponadto, niebezpieczna jazda może potencjalnie prowadzić do kolizji lub kosztownych procesów sądowych. Menadżerowie mogą rozwiązać te problemy za pomocą systemu śledzenia i szkolenia kierowców z wykorzystaniem danych z systemu Geotab.

Natychmiastowe powiadomienia MyGeotab

Skorzystaj z elastycznego systemu powiadomień MyGeotab, aby otrzymywać powiadomienia e-mailem lub SMS-em w oparciu o zdefiniowane przez użytkownika schematy. Bądź na bieżąco z codzienną aktywnością floty, np. z niebezpiecznymi zrachowaniami podczas jazdy lub gdy kierowcy wchodzą lub wychodzą z określonych stref.

Zmień nawyki kierowców

Wykorzystaj możliwości śledzenia floty i łatwe w obsłudze oprogramowanie MyGeotab, aby poprawić sposób prowadzenia pojazdów dzięki kartom a wynikami i raportami trendów. Innowacyjne dodatki pozwolą na lepsze skupienie uwagi kierowcy i uniknięcie kolizji.

Narzędzia wspomagające zarządzanie kierowcami

Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć bezpieczeństwo kierowców, wydajność, efektywność lub stosowanie się do przepisów, mamy odpowiednie rozwiązanie, które pomoże Ci osiągnąć Twoje cele. Firma Geotab oferuje następujące narzędzia, które pomogą Ci zarządzać kierowcami:
  • Głosowe komunikaty dla kierowców
  • Karta wyników bezpieczeństwa kierowcy
  • ID kierowcy
  • Zaawansowane systemy unikania kolizji
  • Geotab ELD (elektroniczne urządzenie rejestrujące)
  • Tablice z wynikami i statystykami
  • Monitorowanie zmęczenia kierowcy
  • Blokada telefonu uniemożliwiająca dekoncentrację w czasie jazdy
  • przekroczenia prędkości, brak zapiętych pasów bezpieczeństwa

Black & Veatch: usprawnienie zachowań kierowcy w pracy

Korzystając z karty wyników kierowców Geotab, Black & Veatch popraw swój poziom bezpieczeństwa floty o 28% i zmniejsz liczbę kierowców wysokiego ryzyka o 87%.

Rozwiązania w zakresie śledzenia kierowców dostępne w sklepie internetowym Geotab

zarządzanie i szkolenie kierowcy geotab polska

Zarządzanie i szkolenie kierowców

Promowanie bezpiecznych nawyków i szkoleń w zakresie bezpiecznej jazdy może pomóc zaoszczędzić czas i pieniądze. Rozwiązania obejmują raporty dotyczące zarządzania ryzykiem, monitorowanie zmęczenia i system komunikacji głosowej GO TALK.

ELD, DVIR & IFTA

Usprawnij zgodność z dyrektywą ELD, kontrole pojazdów, identyfikator kierowcy i wiele innych. Rozwiązania obejmują Geotab Drive, elogs, raporty ELD, DVIR i IFTA oraz rozwiązania w zakresie zarządzania przyczepami, tachografami i szkolenia kierowców.
kamery i ADAS geotab polska

Kamery i ADAS (zaawansowany system wspomagania kierowcy)

Monitorowanie otoczenia pojazdu w celu zmniejszenia kosztów i poprawy bezpieczeństwa. Rozwiązania obejmują urządzenia do zapisu wideo i monitory, które mogą ostrzegać kierowców o niebezpiecznych warunkach.

Gotowy do optymalizacji swojej floty?

Pozwól nam pokazać, jak proste jest korzystanie z naszego oprogramowania internetowego i urządzeń do śledzenia floty do zarządzania flotą.